pt studıo

  • HealthCo PT Stüdyo, profesyonel lig ve milli takım tecrübeleri olan alanında nitelikli eğitmenlerle hizmet vermektedir. Eğitmenlerimiz antrenman programlarınızın düzenli, disiplinli ve kişisel değişkenlerinizi dikkate alarak uygulanmasını sağlar. Motivasyonunuzu yüksek tutar. 
  • “Personal training” (PT), antrenman programlarının kişiye özel hale getirilerek profesyonel eğitmenler eşliğinde uygulanmasıdır. Stüdyomuzda bireysel birçok faktör göz önünde bulundurularak üyelere özel egzersiz reçeteleri uygulanmaktadır. 
  • Üyenin temel sağlık/fiziki durumu (hastalık hikâyesi, antrenman geçmişi), yaşam tarzı değişkenleri (uyanma/uyku saati, gün içi temposu, beslenme tarzı gibi), profesyonel spor geçmişi olan üyelerimiz için ise spor geçmişi sorgulanarak tüm bu değişkenlere göre egzersiz periyotlaması yapılmaktadır. Hazırlanan egzersiz programı öncesinde, diyetisyenlerimiz yardımıyla bireyin vücut analizi (BIA ölçümü ile) yapılır, vücut ölçüleri (çap/çevre ölçümleri, Holtain kaliper yardımıyla vücut yağ %’si) kaydedilir.  Yapılan ölçümler ayda bir olmak üzere tekrarlanarak aradaki değişim takip edilir. Antrenmana ek olarak genel beslenme önerileri ile bireyin yaşam kalitesinin artırılması hedeflenmektedir. 

Eğitmenlerimiz

  • Fırat Ezel Filiz 
  • Cansu Çolak
Fizyoterapist
Fizyoterapist